[cmsmasters_row data_shortcode_id=“q0lkrkqktg“ data_padding_bottom_mobile_v=“0″ data_padding_top_mobile_v=“0″ data_padding_bottom_mobile_h=“0″ data_padding_top_mobile_h=“0″ data_padding_bottom_tablet=“0″ data_padding_top_tablet=“0″ data_padding_bottom_laptop=“0″ data_padding_top_laptop=“0″ data_padding_bottom=“50″ data_padding_top=“0″ data_bg_parallax_ratio=“0.5″ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“ data_color=“default“ data_bot_style=“default“ data_top_style=“default“ data_padding_right=“3″ data_padding_left=“3″ data_width=“boxed“][cmsmasters_column data_width=“1/1″ data_shortcode_id=“zerofzg4ph“ data_animation_delay=“0″ data_border_style=“default“ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“][cmsmasters_text shortcode_id=“19ftzzj4eo“ animation_delay=“0″]

Je mi 70 roků, jsem otcem čtyř dospělých dětí a dědečkem tří vnoučat.

Politice jsem se původně nechtěl věnovat. Dlouhý čas jsem strávil stavbami brněnských kolektorů a koordinací technických sítí. V rámci této specializace jsem se pak podílel na brněnských územních a regulačních plánech a začal jsem vnímat, že ani jednoduché a všeobecně prospěšné věci se samy od sebe neprosadí. Začal jsem být aktivní a tím jsem si už před 20 lety vysloužil své první zvolení zastupitelem.

Postupně jsem se pak začal věnovat i komunitní práci. Spolupracuji s brněnskými občanskými iniciativami, založil jsem občanské sdružení, v poslední době jsem navrhnul stavbu komunitního centra a založil sportovní klub.

Na radnici jsem v současné době předsedou finančního výboru a předsedou komise životního prostředí.

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]