Čtvrtý kandidát lidovců Jaroslav Suchý chce do EU přinést více Moravy

Bývalý krasobruslařský reprezentant a současný radní města Brna Jaroslav Suchý kandiduje do Evropského parlamentu na čtvrtém místě za KDU-ČSL jako lídr jihomoravského kraje. Kontaktní kampaň zahájil minulý týden v domovském Žebětíně.

„Chci se zaměřit především na setkávání s lidmi, máme před sebou perný květen, ve kterém chci projet co nejvíce obcí na jižní Moravě. Neplánujeme megalomanské akce, důležité je se lidem osobně představit a mít možnost s nimi promluvit,“ vysvětluje své plány na příští týdny Jaroslav Suchý.

Kontaktní kampaň včetně v Česku dosud nepříliš využívané kampaně ode dveří ke dveřím doplní inzerce v některých médiích, reklama na sociálních sítích či plachty, které si již většinou příznivci rozebrali a umístili na ploty. „Zajímavým osvěžením kampaně jsou také malované pohlednice, které s sebou vozíme spolu s poštovní schránkou. Každý, kdo chce, může pohlednici poslat někomu blízkému a my ji pošleme za něj,“ doplňuje Suchý.

Hlavním tématem Suchého kandidatury je další rozvoj programu Erasmus a mobility studentů, bezpečnost a ochrana hranice unie a podpora tradičních hodnot a kultury. „Má osobní kampaň je rámována heslem: Aby Evropa byla jako Morava, jsem si totiž jistý, že Evropská unie se může hodně Moravou inspirovat. I dnes potřebujme víc úcty k tradicím a předkům, více času na rodinu a přátele, více řešit spory u skleničky, a ne hádkami či násilím, víc selského rozumu, víc poctivosti a více otevřeného srdce. Evropa zkrátka potřebuje Moravu,“ uzavírá čtvrtý kandidát lidovecké kandidátky.

Celkové náklady na kampaň se odhadují v řádu stovek tisíc korun.

 

 

Mgr. Jaroslav Suchý (KDU-ČSL)

Narozen v Brně roku 1971.

Bývalý krasobruslařský reprezentant a mistr České republiky v roce 1995.

18 let působí jako učitel angličtiny na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity. Deset let provozoval vlastní jazykovou školu.

Od června roku 2016 působí jako radní pro oblast školství mládeže a tělovýchovy.

www.jaroslavsuchy.eu

www.facebook.com/jaroslavsuchy.kdu 

Další články

Brno již rok sbírá bioodpad

V prvním roce systematického svozu bioodpadu z veřejných stanovišť dokázali Brňané do hnědých popelnic umístit 1 236...