[cmsmasters_row data_shortcode_id=“f12qo2wgj8″ data_padding_bottom_mobile_v=“0″ data_padding_top_mobile_v=“0″ data_padding_bottom_mobile_h=“0″ data_padding_top_mobile_h=“0″ data_padding_bottom_tablet=“0″ data_padding_top_tablet=“0″ data_padding_bottom_laptop=“0″ data_padding_top_laptop=“0″ data_padding_bottom=“50″ data_padding_top=“0″ data_bg_parallax_ratio=“0.5″ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“ data_color=“default“ data_bot_style=“default“ data_top_style=“default“ data_padding_right=“3″ data_padding_left=“3″ data_width=“boxed“][cmsmasters_column data_shortcode_id=“9ny1s12umb“ data_animation_delay=“0″ data_border_style=“default“ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“ data_width=“1/1″][cmsmasters_text shortcode_id=“kbol4hl8yp“ animation_delay=“0″]

Marie Jílková je poslankyně, zvolená za lidovce na kandidátce SPOLU v Jihomoravském kraji. V Poslanecké sněmovně se věnuje tématům rodinné politiky,  ulehčení pečujícím osobám a rovným příležitostem. Je členkou Výboru pro sociální politiku a členkou Stálé komise pro rodinu a rovné příležitosti.

V letech 2018 – 2021 byla radní na městské části Brno-střed pro oblast sociální a zdravotní. Dříve se profesně se pohybovala ve veřejné správě, pracovala na Krajském úřadě Jihomoravského kraje, pro Masarykovu univerzitu v raných fázích připravovala projekt CEITEC. Věnovala se také vzdělávání a osobnostnímu rozvoji manažerů a zaměstnanců v rámci pobočky mezinárodní firmy.

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]