[cmsmasters_row data_shortcode_id=“60lft9qjx“ data_padding_bottom_mobile_v=“0″ data_padding_top_mobile_v=“0″ data_padding_bottom_mobile_h=“0″ data_padding_top_mobile_h=“0″ data_padding_bottom_tablet=“0″ data_padding_top_tablet=“0″ data_padding_bottom_laptop=“0″ data_padding_top_laptop=“0″ data_padding_bottom=“50″ data_padding_top=“0″ data_bg_parallax_ratio=“0.5″ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“ data_color=“default“ data_bot_style=“default“ data_top_style=“default“ data_padding_right=“3″ data_padding_left=“3″ data_width=“boxed“][cmsmasters_column data_shortcode_id=“cahnzh3ker“ data_animation_delay=“0″ data_border_style=“default“ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“ data_width=“1/1″][cmsmasters_text shortcode_id=“1e6r2fqaqt“ animation_delay=“0″]

Domnívám se, že Brno by mělo být přístupné pro všechny občany bez rozdílu. Rodiče s dětmi, senioři i Brňané s postižením, chodci, cyklisté i koloběžkaři však naráží při svých cestách městem na celou řadu překážek, které tu nemají co dělat. To mi vadí. V centru města navíc chybí dostatek upravených zelených ploch a vodních prvků vhodných k přirozené relaxaci. Rozhodl jsem se proto kandidovat v komunálních volbách a pomoci učinit naše Brno přátelštější pro jeho obyvatele. Za mé odhodlání v této věci mohou vrozené vlastnosti – snaha o překonávání překážek a potřeba péče o veřejný prostor.

Odborně působím na Pedagogické fakultě MU, kde se věnuji speciální pedagogice a vzdělávání současných i budoucích učitelů. Při této práci se snažím, abychom nebyli zavřeni pouze ve škole, ale byli v kontaktu s veřejným prostorem a s lidmi, kteří se v něm pohybují. Stejně chci fungovat i v komunální politice.

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]