[cmsmasters_row data_shortcode_id=“yu6q3z2q7i“ data_padding_bottom_mobile_v=“0″ data_padding_top_mobile_v=“0″ data_padding_bottom_mobile_h=“0″ data_padding_top_mobile_h=“0″ data_padding_bottom_tablet=“0″ data_padding_top_tablet=“0″ data_padding_bottom_laptop=“0″ data_padding_top_laptop=“0″ data_padding_bottom=“50″ data_padding_top=“0″ data_bg_parallax_ratio=“0.5″ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“ data_color=“default“ data_bot_style=“default“ data_top_style=“default“ data_padding_right=“3″ data_padding_left=“3″ data_width=“boxed“][cmsmasters_column data_width=“1/1″ data_shortcode_id=“ay1i1kzhf8″ data_animation_delay=“0″ data_border_style=“default“ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“][cmsmasters_text]

Bohunice mám rád, jsou mým domovem už víc než padesát let. To byl i důvod, proč jsem před mnoha lety poprvé kandidoval do našeho zastupitelstva. Byl jsem zvolen místostarostou a začal pracovat pro naši obec.
Vždycky jsem měl na prvním místě lidi a jejich problémy, starosti, trápení, připomínky, nápady a impulzy. Rád chodím mezi lidi a rád se s nimi setkávám, a to bez ohledu, jestli zrovna je či není pracovní doba. Za toto volební období, kdy jsem starostou, jste mě mohli v Bohunicích potkat na více než 180 akcích. Vždy jsem se snažil udělat si čas na rozhovor s vámi. Ti, kteří přišli za mnou na radnici nebyli nikdy odmítnuti a pokud to bylo možné, tak jsem rád pomohl.

Mám za sebou úspěšné a pro naši městkou část důležité období. V Bohunicích jsme během posledních let vybudovali různé stavby za více než 100.000.000Kč. Určitě jste si jich všimli. Když mě podpoříte, budu rád pokračovat v práci pro vás a náš společný domov.

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]