[cmsmasters_row data_width=“boxed“ data_padding_left=“3″ data_padding_right=“3″ data_top_style=“default“ data_bot_style=“default“ data_color=“default“ data_bg_position=“top center“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_size=“cover“ data_bg_parallax_ratio=“0.5″ data_padding_top=“0″ data_padding_bottom=“50″ data_padding_top_laptop=“0″ data_padding_bottom_laptop=“0″ data_padding_top_tablet=“0″ data_padding_bottom_tablet=“0″ data_padding_top_mobile_h=“0″ data_padding_bottom_mobile_h=“0″ data_padding_top_mobile_v=“0″ data_padding_bottom_mobile_v=“0″ data_shortcode_id=“b0u5mhobo“][cmsmasters_column data_width=“1/1″ data_bg_position=“top center“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_size=“cover“ data_border_style=“default“ data_animation_delay=“0″ data_shortcode_id=“lzkvrnztbo“][cmsmasters_text]

Jsem líšeňský patriot nejen proto, že zde žiji téměř celý svůj život, ale i díky stopě, kterou zde moje rodina zanechala. Záleží mi na tom, aby se v Líšni cítili dobře všichni, bez ohledu na svůj věk a své zájmy. V zastupitelstvu městské části chci prosazovat především ta opatření, která lidem pomohou zvládat péči jak o děti, tak o starší členy rodiny.

Společně s manželem jsem vychovala tři syny. Silným poutem jsem spojena s Líšní – moje rodina zde žila po několik generací a i já jsem zde již od mládí. Vystudovala jsem sociologii a působila jsem v organizacích zaměřených na podporu rodin s dětmi a dlouhodobě se věnuji rodinné politice. Delší dobu pracuji v  organizaci poskytující sociální služby seniorům. Vzhledem k původně vystudovanému oboru – lesnímu inženýrství se zajímá také o životní prostředí, ekologii a trvale udržitelný rozvoj komunity.

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]