[cmsmasters_row data_shortcode_id=“skgszmur1y“ data_padding_bottom_mobile_v=“0″ data_padding_top_mobile_v=“0″ data_padding_bottom_mobile_h=“0″ data_padding_top_mobile_h=“0″ data_padding_bottom_tablet=“0″ data_padding_top_tablet=“0″ data_padding_bottom_laptop=“0″ data_padding_top_laptop=“0″ data_padding_bottom=“50″ data_padding_top=“0″ data_bg_parallax_ratio=“0.5″ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“ data_color=“default“ data_bot_style=“default“ data_top_style=“default“ data_padding_right=“3″ data_padding_left=“3″ data_width=“boxed“][cmsmasters_column data_width=“1/1″ data_shortcode_id=“gll3qc28sh“ data_animation_delay=“0″ data_border_style=“default“ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“][cmsmasters_text shortcode_id=“xxn42f204v“ animation_delay=“0″]

Jsem předsedou Komise výstavby a územního rozvoje MČ Brno střed.  Na celoměstské úrovni se za KDU-ČSL věnuji oblasti participativního rozpočtu, Brnu bezbariérovému, zdravému městu a prorodinné politice. Pracuji jako manažer Svazku obcí Šlapanicko, kde koordinuji především výstavbu cyklostezek propojujících město Brno s jeho zázemím (23 obcí a měst). Dříve jsem pracoval jako odborný pracovník Geografického ústavu PřF Masarykovy univerzity, kde jsem dokončil doktorské studium v oboru geografie dopravy.

Vystudoval jsem dříve i obor německého a ruského jazyka. V letech 2017-2019 jsem byl celostátním předsedou Mladých lidovců. Důvodem ke vstupu do politiky byla snaha zlepšit dopravu, a podobu veřejného prostoru ve městě, především nábřeží řek, obnovit KDU-ČSL po vypadnutí z Poslanecké sněmovny 2010 a aktivizace mladých lidí, kteří mají zájem měnit věci okolo sebe. Věřím, že to vše se časem naplní. Hovořím anglicky, německy a rusky.

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]