[cmsmasters_row data_shortcode_id=“v1uqjrryo“ data_padding_bottom_mobile_v=“0″ data_padding_top_mobile_v=“0″ data_padding_bottom_mobile_h=“0″ data_padding_top_mobile_h=“0″ data_padding_bottom_tablet=“0″ data_padding_top_tablet=“0″ data_padding_bottom_laptop=“0″ data_padding_top_laptop=“0″ data_padding_bottom=“50″ data_padding_top=“0″ data_bg_parallax_ratio=“0.5″ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“ data_color=“default“ data_bot_style=“default“ data_top_style=“default“ data_padding_right=“3″ data_padding_left=“3″ data_width=“boxed“][cmsmasters_column data_width=“1/1″ data_shortcode_id=“fv899d8jqn“ data_animation_delay=“0″ data_border_style=“default“ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“][cmsmasters_text]

Narodil jsem se, stejně jako mnoho pokolení mé rodiny, v Žabovřeskách. Jsem 19 let ženatý a mám dva syny. Maturoval jsem v roce 1992 na Gymnáziu Brno Křenová a roku 1997 jsem promoval na Právnické fakultě Masarykovy univerzity. Po složení advokátních zkoušek působím od roku 2001 jako advokát.

V roce 1998 jsem byl poprvé zvolen členem zastupitelstva v Žabovřeskách. Po roce 2002  a po roce 2010 jsem působil v radě městské části a od roku 2014 jsem se stal prvním místostarostou.

Ve volném čase se věnuji sportu (tenis, lyžování, běh, cyklistika), chalupaření a cestování. Hovořím německy, anglicky a částečně rusky.

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]