[cmsmasters_row data_shortcode_id=“g0d2yx62et“ data_padding_bottom_mobile_v=“0″ data_padding_top_mobile_v=“0″ data_padding_bottom_mobile_h=“0″ data_padding_top_mobile_h=“0″ data_padding_bottom_tablet=“0″ data_padding_top_tablet=“0″ data_padding_bottom_laptop=“0″ data_padding_top_laptop=“0″ data_padding_bottom=“50″ data_padding_top=“0″ data_bg_parallax_ratio=“0.5″ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“ data_color=“default“ data_bot_style=“default“ data_top_style=“default“ data_padding_right=“3″ data_padding_left=“3″ data_width=“boxed“][cmsmasters_column data_width=“1/1″ data_shortcode_id=“4iqdgo3bg“ data_animation_delay=“0″ data_border_style=“default“ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“][cmsmasters_text shortcode_id=“c2m9cjrrhv“ animation_delay=“0″]

Ve Slatině žiji více než deset let a našla jsem zde dobrý domov pro celou mou rodinu. Jako matka dvou dětí denně čelím výzvám, jak skloubit pracovní i rodinný život. Nejen při své práci mám možnost často hovořit s lidmi napříč generacemi a vyslechnout jejich potřeby, přání, stesky i trápení.

Aktivně se zasazuji o tyto změny v lokalitě, kde bydlím a Slatině bych přála: Více hřišť pro větší děti – aby byly rády venku, a přitom v bezpečí. Bezpečné křižovatky a dostatek chodníků s bezbariérovými prvky – aby se vždy všichni vrátili pohodlně a ve zdraví do svých domovů. Hladké začlenění dětí se stravovacími či zdravotními znevýhodněními do vzdělávacích zařízení – aby jejich rodiče mohli skloubit práci s rodinou a neocitli se v tíživé finanční situaci. V neposlední řadě také více kontejnerů na tříděný odpad a dobré hospodaření s pitnou vodou, abychom předali našim dětem tuto krajinu v co nejlepším stavu. Za zásadní považuji také řešení dopravy tak, aby ubylo hluku a smogu.

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]