[cmsmasters_row data_shortcode_id=“opaifnlkif“ data_padding_bottom_mobile_v=“0″ data_padding_top_mobile_v=“0″ data_padding_bottom_mobile_h=“0″ data_padding_top_mobile_h=“0″ data_padding_bottom_tablet=“0″ data_padding_top_tablet=“0″ data_padding_bottom_laptop=“0″ data_padding_top_laptop=“0″ data_padding_bottom=“50″ data_padding_top=“0″ data_bg_parallax_ratio=“0.5″ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“ data_color=“default“ data_bot_style=“default“ data_top_style=“default“ data_padding_right=“3″ data_padding_left=“3″ data_width=“boxed“][cmsmasters_column data_width=“1/1″ data_shortcode_id=“hwppa16s4i“ data_animation_delay=“0″ data_border_style=“default“ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“][cmsmasters_text]

Jmenuji se Jaroslav Suchý, je mi 47 let. S mojí ženou Hankou vychováváme dva chlapce, starší má osm, mladší šest let. Momentálně pracuji jako náměstek primátorky pro oblast životního prostředí a vodního a lesního hospodářství a zemědělství, v „civilním“ životě učím angličtinu na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity (od roku 2001, nyní na částečný úvazek). Působil jsem i v základním, středním, vyšším odborném a soukromém školství – 10 let jsem provozoval vlastní jazykovou školu.

Ve všech oblastech života využívám (mimo jiné) zkušenosti z mé krasobruslařské minulosti –  v osmdesátých a devadesátých letech minulého století jsem reprezentoval Československo, resp. Českou republiku (6 účastí na Mistrovství Evropy, 1 účast na Mistrovství světa) a v roce 1995 dosáhnul domácího mistrovského titulu.

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]