[cmsmasters_row data_shortcode_id=“qzglckybcj“ data_padding_bottom_mobile_v=“0″ data_padding_top_mobile_v=“0″ data_padding_bottom_mobile_h=“0″ data_padding_top_mobile_h=“0″ data_padding_bottom_tablet=“0″ data_padding_top_tablet=“0″ data_padding_bottom_laptop=“0″ data_padding_top_laptop=“0″ data_padding_bottom=“50″ data_padding_top=“0″ data_bg_parallax_ratio=“0.5″ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“ data_color=“default“ data_bot_style=“default“ data_top_style=“default“ data_padding_right=“3″ data_padding_left=“3″ data_width=“boxed“][cmsmasters_column data_width=“1/1″ data_shortcode_id=“0jpbfgdgyc“ data_animation_delay=“0″ data_border_style=“default“ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“][cmsmasters_text]

Narodil jsem se v Brně před 41 lety, většinu života jsem prožil v rodné Líšni a od roku 2007 bydlím v Černovicích. S manželkou Janou vychováváme 3 malé holčičky. 

Absolvoval jsem střední školu v Brně se zaměřením na obchod a cestovní ruch.

Od roku 2006 jsem pracoval jako obchodní manažer v oblasti médií, následně od 2008 podnikám v oblasti marketingu.

Od roku 2007 jsem členem KDU-ČSL, od roku 2014 zastupitelem MČ Brno-Černovice a v roce 2018 jsem byl zvolen místostarostou MČ Brno-Černovice pro gesce bydlení a sport. Od května 2021 působím jako jednatelem společnosti Pískovna Černovice, spol. s r.o. 

Mezi mé záliby patří fotbal, hokej, cyklistika a houbaření. S rodinou rádi cestujeme.

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]