[cmsmasters_row data_shortcode_id=“vub7udzof8″ data_padding_bottom_mobile_v=“0″ data_padding_top_mobile_v=“0″ data_padding_bottom_mobile_h=“0″ data_padding_top_mobile_h=“0″ data_padding_bottom_tablet=“0″ data_padding_top_tablet=“0″ data_padding_bottom_laptop=“0″ data_padding_top_laptop=“0″ data_padding_bottom=“50″ data_padding_top=“0″ data_bg_parallax_ratio=“0.5″ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“ data_color=“default“ data_bot_style=“default“ data_top_style=“default“ data_padding_right=“3″ data_padding_left=“3″ data_width=“boxed“][cmsmasters_column data_width=“1/1″ data_shortcode_id=“tg9cz5a9su“ data_animation_delay=“0″ data_border_style=“default“ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“][cmsmasters_text]

Během čtrnáctileté praxe jsem získala zkušenosti ve správě obce i v podnikatelské sféře, ať už jako právník městské části Brno-Židenice nebo následně v mezinárodní advokátní kanceláři. Třetí funkční období jsem zastupitelkou městské části Brno Vinohrady. Po celou tuto dobu zastávám funkci předsedy kontrolního výboru.

Jako maminka tříleté holčičky trávím mnoho času na vinohradských hřištích, parcích a rozbitých chodnících. Vnímám proto intenzivněji potřeby rodin, starších lidí, pejskařů i řidičů.

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]