[cmsmasters_row data_shortcode_id=“jl0fpc22kq“ data_padding_bottom_mobile_v=“0″ data_padding_top_mobile_v=“0″ data_padding_bottom_mobile_h=“0″ data_padding_top_mobile_h=“0″ data_padding_bottom_tablet=“0″ data_padding_top_tablet=“0″ data_padding_bottom_laptop=“0″ data_padding_top_laptop=“0″ data_padding_bottom=“50″ data_padding_top=“0″ data_bg_parallax_ratio=“0.5″ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“ data_color=“default“ data_bot_style=“default“ data_top_style=“default“ data_padding_right=“3″ data_padding_left=“3″ data_width=“boxed“][cmsmasters_column data_width=“1/1″ data_shortcode_id=“ihyg9ejjkh“ data_animation_delay=“0″ data_border_style=“default“ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“][cmsmasters_text]

Narodila jsem se v Brně, žiji v Brně, jsem tu doma a jsem tady ráda. Jsem vdaná a mám dvě dospělé děti. Jsem absolventem právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně a pracovala jsem jako právník Odvolacího finančního ředitelství v Brně. Od roku 2006 jsem členkou zastupitelstva Městské části Brno-střed a od roku 2014 jsem 1. místostarostkou MČ Brno-střed pro oblast bydlení, školství a občanských záležitostí.

Věřím tomu, že budeme-li věnovat maximum již dětem v rámci základního školství, máme šanci –  spolu s rodinou – nastartovat jejich úspěšný život a vybudovat hrdou národní identitu.

Stále věřím, že dobrý politik nemá poslouchat, ale naslouchat, nehledat důvody proč co nejde, ale hledat cesty, jak to jde a když cesta opravdu není, nebát se to otevřeně sdělit – nelhat a planě neslibovat.

Svou práci mám ráda, dělám ji s plným nasazením a věřím v její smysl. Chci ji dělat a umím to.

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]