[cmsmasters_row data_width=“boxed“ data_padding_left=“3″ data_padding_right=“3″ data_top_style=“default“ data_bot_style=“default“ data_color=“default“ data_bg_position=“top center“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_size=“cover“ data_bg_parallax_ratio=“0.5″ data_padding_top=“0″ data_padding_bottom=“50″ data_padding_top_laptop=“0″ data_padding_bottom_laptop=“0″ data_padding_top_tablet=“0″ data_padding_bottom_tablet=“0″ data_padding_top_mobile_h=“0″ data_padding_bottom_mobile_h=“0″ data_padding_top_mobile_v=“0″ data_padding_bottom_mobile_v=“0″ data_shortcode_id=“h3v33nrtr6″][cmsmasters_column data_width=“1/1″ data_bg_position=“top center“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_size=“cover“ data_border_style=“default“ data_animation_delay=“0″ data_shortcode_id=“dcgjvsnnp“][cmsmasters_image shortcode_id=“ypshrztbj“ align=“none“ animation_delay=“0″]14212|https://brnojebozi.cz/wp-content/uploads/2018/05/BrnoBozi132574-FINAL-1024×757.png|large[/cmsmasters_image][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row data_shortcode_id=“ws1a1gqvpj“ data_padding_bottom_mobile_v=“0″ data_padding_top_mobile_v=“0″ data_padding_bottom_mobile_h=“0″ data_padding_top_mobile_h=“0″ data_padding_bottom_tablet=“0″ data_padding_top_tablet=“0″ data_padding_bottom_laptop=“0″ data_padding_top_laptop=“0″ data_padding_bottom=“50″ data_padding_top=“0″ data_bg_parallax_ratio=“0.5″ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“ data_color=“default“ data_bot_style=“default“ data_top_style=“default“ data_padding_right=“3″ data_padding_left=“3″ data_width=“boxed“][cmsmasters_column data_width=“1/1″ data_shortcode_id=“fues4sv7pn“ data_animation_delay=“0″ data_border_style=“default“ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“][cmsmasters_text shortcode_id=“yn0cpgp9hj“ animation_delay=“0″]

Jmenuju se Petr Hladík. Jsem kluk z vesnice, vystudovaný projekťák, táta čtyř dětí, fanoušek Komety. Mám rád výsledky a když je za mnou práce vidět. A s tím jsem šel i do politiky. Neumím sedět celý den na schůzích, ale radši chodím mezi lidi. Díky tomu vím, že všichni řešíme nedostatek bytů a drahé nájmy; parkování u škol, u nemocnic nebo večer u domu. A všechny nás začíná trápit sucho.

Říkali mi, že hodně věcí nejde nebo že se to nedá stihnout, ale mně se za dva roky podařilo přichystat nové dostupné bydlení pro mladé a seniory, zařídit bezpečná místa na zaparkování, když potřebujete vyložit děti u školy a opravit polikliniku na Lesné. Modernizujeme brněnské školy, jídelny, zprovoznili jsme oblíbený Seniorbus a odstraňujeme bariéry, které brání handicapovaným a rodičům s kočárky, aby mohli snadněji projíždět městem.

A proto si chci zase vyhrnout rukávy a dál ho zlepšovat. Postupně. Krok za krokem. Pojďte prosím se mnou!

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]