[cmsmasters_row data_shortcode_id=“jvtuz4hrw4″ data_padding_bottom_mobile_v=“0″ data_padding_top_mobile_v=“0″ data_padding_bottom_mobile_h=“0″ data_padding_top_mobile_h=“0″ data_padding_bottom_tablet=“0″ data_padding_top_tablet=“0″ data_padding_bottom_laptop=“0″ data_padding_top_laptop=“0″ data_padding_bottom=“50″ data_padding_top=“0″ data_bg_parallax_ratio=“0.5″ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“ data_color=“default“ data_bot_style=“default“ data_top_style=“default“ data_padding_right=“3″ data_padding_left=“3″ data_width=“boxed“][cmsmasters_column data_width=“1/1″ data_shortcode_id=“6zfjpepzma“ data_animation_delay=“0″ data_border_style=“default“ data_bg_size=“cover“ data_bg_attachment=“scroll“ data_bg_repeat=“no-repeat“ data_bg_position=“top center“][cmsmasters_text]

Je mi 51 let, jsem ženatý, otec dvou dětí. Syn úspěšně dokončil lékařskou fakultu, dcera studuje pedagogickou fakultu. Manželka pracuje jako učitelka v mateřské škole v naší městské části. Původním povoláním jsem zemědělský inženýr, vystudoval jsem zahradnickou fakultu v Lednici na Moravě. Do roku 1998 jsem pracoval jako technik v zahradnickém podniku.

V roce 1998 jsem byl zvolen starostou městské části Brno – Žebětín. V této funkci již působím 5 volební období, tedy 20 let. Poslední 3 volební období jsem i člen ZMB. Žebětín se rozrostl z 1800 obyvatel na 4 500 obyvatel. Za tyto roky se podařilo v Žebětíně dobudovat veškerou inženýrskou infrastrukturu, rozšířit mateřskou školu z dva a půl oddělení na sedm oddělení, vybudovat novou základní školu se dvěma tělocvičnami a víceúčelovým hřištěm, opravit dětská hřiště, obnovit aleje kolem příjezdových komunikací, vybudovat světelnou křižovatku na staré dálnici.

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]